Všetky nástroje k rozvoju Vášho vodcovstva, ktoré doporučujeme na jednom mieste!
[BEZPLATNE] Archív Vodcovstva: Psychológia vedenia ľudí overená 274.503+ našimi čitateľmi...
Prihláste sa pre prístup k 40+ hodinám videozáznamov osvedčeného tréningu vodcovstva zdarma! (Vrátane bonusu "7 hriechov reči tela" v cene 147€.)
Extrémne vlastníctvo
Vodcovstvo a víťazstvo v SEALs, elitných jednotkách amerického námorníctva | Jocko Willink a Leif Babin
Autori podrobne opisujú spôsoby myslenia aj princípy, ktoré jednotkám SEAL umožňujú plniť tie najťažšie bojové úlohy, ale aj to, ako sa tie isté princípy a spôsoby myslenia dajú aplikovať vo všetkých tímoch či organizáciách. 
Jediná vec
Prekvapivo jednoduchý kľúč k výnimočným výsledkom | Gary Keller a Jay Papassan
Držíte v ruke jednu z najlepších kníh o tom, ako si vybudovať život podľa vašich predstáv, lebo JEDINÁ VEC úspešne búra najškodlivejšie mýty, ktoré väčšine ľudí bránia dosiahnuť vytúžený úspech v podnikaní, zamestnaní, súkromí alebo raste.
Ako dosiahnuť súhlas
Zásady úspešného vyjednávania | Roger Fisher, William Ury a Bruce Patton
Kompletná analýza metód vyjednávania, vďaka ktorým je možné efektívne presadiť svoje záujmy a nenaštrbiť si pritom vzťahy. Autori na konkrétnych príkladoch navrhujú spôsob komunikácie, ktorého výsledkom je spokojnosť všetkých.
Krajní zodpovědnost
Velení a vítězství v SEAL elitních jednotkách amerického námořnictva | Jocko Willink a Leif Babin
Autoři podrobně popisují způsoby myšlení i principy, které jednotkám SEAL umožňují plnit ty nejtěžší bojové úkoly, ale i to, jak se ty samé principy a způsoby myšlení dají aplikovat ve všech týmech či organizacích.
Jediná věc
Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů | Gary Keller a Jay Papasan
Mimořádných výsledků dosáhnete, budete-li moudře využívat svůj čas. Zaměřte se na jednu jedinou věc. Budete méně chybovat, věci vám půjdou lépe od ruky a zbavíte se tiku v oku. Najděte svou nejdůležitější věc a dejte ji na první místo.
Jak dosáhnout souhlasu
Zásady úspěšného vyjednávání | Roger Fisher, William Ury a Bruce Patton
Bestseller amerických autorů seznamuje s metodami vyjednávání, jež umožňují efektivně prosazovat vlastní zájmy, řešit konfliktní či zdánlivě neřešitelné situace a dosáhnout přijatelného výsledku pro všechny zúčastněné strany "jednacího stolu".
Vstúpte do overeného Archívu Vodcovstva
Vezmite si 40+ hodín video-tréningu zdarma!
COPYRIGHT © 2019 INSPIRING REMARKABLE, LLC. PLATFORMA AKADÉMIA VODCOVSTVA.
  ·  OCHRANA ÚDAJOV  ·  OBCHODNÉ PODMIENKY  ·  COOKIES  ·  KARIÉRA  ·  KONTAKT  ·  
Zverejnenie materiálneho vzťahu: Niektoré z odkazov v nástrojoch vyššie môžu byť "affiliate odkazy." To znamená, že keď na odkaz kliknete a zakúpite si položku, Akadémia Vodcovstva z toho obdrží affiliate komisiu. Bez ohľadu na to, doporučujeme iba produkty, alebo servisy, ktoré osobne používame a veríme v to, že prinesú hodnotu našim čitateľom. Zverejňujeme tento vzťah v súlade so zákonom.
COPYRIGHT © 2019 INSPIRING REMARKABLE, LLC. PLATFORMA AKADÉMIA VODCOVSTVA.
  ·  OCHRANA ÚDAJOV  ·  OBCHODNÉ PODMIENKY  ·  COOKIES  ·  KARIÉRA  ·  KONTAKT  ·