ÁNO, Radovan! Chcem byť elitným členom Vstaň, Veď a Víťaz™ (W&V) a mať tvoju podporu na ceste k výnimočnému...
Všetko, čo získavate
 • IBA-KAPITÁN: Každé 2 týždne živý koučingový telefonát s Radovanom - Každý druhý týždeň Radovan učí nové koncepty, zodpovedá otázky, pomáha Vám prekonať prekážky a ROZDÁVA darčeky. PLUS: Instantný prístup k archívu predošlých nahrávok.
 • IBA-KAPITÁN: W&V Zlatá Vstupenka - BEZPLATNÝ prístup ku tréningom + kurzom v hodnote 10.000€ od Radovana (+ Program Neuro-Psychológia Vplyvu v hodnote 2.997€ ODOMKNUTÝ ihneď).
 • ​IBA-KAPITÁN: Lístky na ŽIVÝ seminár - 2 vstupenky na 3-hodinové školenie Akadémie Vodcovstva ZDARMA! (HODNOTA 994€!) Ak sa rozhodnete účastniť, bude tu jedno-rázový malý poplatok za materiály.
 • IBA-KAPITÁN: Fakultná podpora panelu W&V Expertov - Keď
  príde na oblasť vodcovstva, vzácne je tu vec, ktorú nedokážeme zodpovedať. Ste pozvaný písať nám Vaše otázky, starosti
  a doporučenia priamo pre tento účel.
 • Instantná W&V Vodcovská Pohotovosť - Vyše 150+ lekcií Archívu Pohotovosti odomknutých okamžite. Plus, každý pondelok ráno naviac obdržíte NOVÉ video s rekapituláciou tých najdôležitejších myšlienok vodcovstva na planéte pre nezlomiteľnú inšpiráciu, rast a motiváciu. 
 • ​​Implementačné W&V Klubové Odhalenia - Na začiatku každého mesiaca obdržíte FYZICKÝ report s tými najprelomovejšími štúdiami, objavmi a lekciami, pre garanciu Vášho úspechu. Každé vydanie je prvou triedou zasielané priamo domov -- až ku Vašim dverám.
 • Každomesačná W&V výzva - Ku každému vydaniu Klubových Odhalení získate tiež každý mesiac nové vhľady a zdroje, aby ste v danom mesiaci rástli. Zameriame Vás na nové stratégie vedenia seba a druhých. Nové zvyky, ktoré Vás pozveme skúsiť. A nové perspektívy, aby ste ostávali inšpirovaný a postupovali v každej oblasti života.
 • Vstupný W&V skupinový koučing telefonát - Na tomto malom skupinovom telefonáte ZDARMA získate priestor zdieľať Vaše ciele, naučiť sa nové zručnosti do Vášho začiatku a získať "na mieru ušité" doporučenia pre rýchlejšie dosiahnutie Vašich cieľov! (Hodnota 197€.)
 • Privátna W&V komunita klubu - Získajte instantné vstupy, vedenie, motiváciu a vhľady desiatok vrcholových lídrov na našom území! 
*POZNÁMKA: Kadet verzia členstva NEZAHŔŇA živé koučingové sedenia každý druhý týždeň s Radovanom Jenčíkom, program Neuro-Psychológia Vplyvu, lístky na 3-hodinový seminár, Fakultnú Podporu, Zlatú Vstupenku.
   
Položka
Suma
179€/Mesačne
399€/Ročne
67€/Mesačne
Kreditná karta
CVC kód:
Mesiac expirácie:
Rok expirácie:
Položka
Suma
Dynamically Updated
$XX.00

100% bezpečné

Všetky objednávky sú spracované cez zabezpečenú sieť. Vaše kreditné údaje sú bezpečné, chránené, zašifrované a dôverné

14-dňová záruka peňazí

Vyskúšajte W&V Klub na 14 dní bez rizika. Buď budete členstvo absolútne milovať, alebo dostanete Vaše peniaze späť.
COPYRIGHT © 2020 PLATFORMA AKADÉMIA VODCOVSTVA.
COPYRIGHT © 2019 PLATFORMA
AKADÉMIA VODCOVSTVA.
  ·  OCHRANA ÚDAJOV  ·  OBCHODNÉ PODMIENKY  · PRIHLÁSENIE  ·